ANDORAS

PODPORTE NÁS


Činnosť Andorasu môžete podporiť aj finančne na transparentnom účte. Občianske združenie sa rozhodlo pre jeho zriadenie po tom, ako sme sa neúspešne uchádzali o finančnú podporu na opravu mauzólea v Krásnohorskom Podhradí v súťaži Nadácie VÚB – Poklady Slovenska. Táto súťaž vyvolala veľký záujem verejnosti o záchranu nášho kultúrneho dedičstva formou finančnej podpory. Peniaze vyzbierané na transparentom účte budú preto použité vždy za účelom obnovy nášho kultúrneho dedičstva.
Bosniak

Aktuálne môžete podporiť:


* Zbierku pre Bosniak

* Zbierku pre opravu zatekajúcej kupoly na mauzóleu v Krásnhorskom Podhradí

Transparentný účet: SK7083300000002301669735

Ďakujeme!

Andoras-Like

PROPAGÁCIA


 Ak je Vám sympatická činnosť nášho občianskeho združenia môžete nás propagovať vo svojich komunitách či sociálnych sieťach. Nájdete nás na Instagrame a Facebooku. Našim priateľom je napríklad komunita Po stopách Andrássyovcov, o ktorej sa dozviete viac na Facebooku.
2%

2% Z DANÍ


Každoročne je možné podporiť aktivity občianskeho združenia aj venovaním 2% z Vašich daní. Táto podpora nám výrazne pomáha pripravovať rôzne podujatia pre verejnosť a financovať administratívu potrebnú pre získavanie nových projektov a taktiež ďalšie bežné náklady (napr. výroba členských preukazov).