TIP NA DARČEK / AJÁNDÉK TIPP

16. decembra 2020 - 31. decembra 2020

Darčekový poukaz

TIP NA DARČEK

?? Milí priatelia, radi by ste svojich blízkych obdarovali niečím výnimočným, no neviete si rady? Pozvite ich ku Andrássyovcom a spoznajte spolu životný štýl uhorskej aristokracie.
Tento rok sme pre vás pripravili darčekovú poukážku, ktorej súčasťou je špeciálna súkromná prehliadka kaštieľa vo dvojici, počas ktorej vám sprievodca odhalí všetky neprístupné zákutia kaštieľa v Betliari. Dozviete sa ako vyzeral kolobeh života na panstve, čo všetko malo na starosti služobníctvo, aký bol život aristokratických detí a zavedieme vás doslova od kotolne kaštieľa až do jeho historickej knižnice. Na záver prehliadky vás bude čakať šampanské a darček v podobe balíčka s publikáciami z nášho Museum shopu. Poukážka zahŕňa rovnako aj prehliadku Mauzólea Andrássyovcov, na Slovensku ojedinelej, secesnej stavby z roku 1904. Cena poukážky je 100 € s platnosťou do 31.12.2021.
Ponúkame vám tiež poukážku na špeciálnu prehliadku kaštieľa (bez návštevy historickej knižnice) za zvýhodnenú cenu 70 €.
Počet poukážok je limitovaný.
Pre bližšie informácie a objednávky nás kontaktuje mailom na oz.andoras@gmail.com alebo telefonicky na +421904586605 .

?? AJÁNDÉK TIPP

Kedves barátaink, szeretnének valami különlegeset ajándékozni szeretteiknek, de nincs ötletük? Hívja meg őket az Andrássyakhoz, és ismerjék meg együtt a magyar arisztokrácia életmódját.
Ebben az évben készítettünk egy ajándékutalványt, amely magában foglal egy rendhagyó privát kastélylátogatást két személy számára, amelynek során az idegenvezetővel felfedezhetnek olyan helyeket is, ahova a hagyományos kastélylátogatás során nem jut be a látogató. Megtudhatja, hogy nézett ki a birtokon az élet körforgása, mi volt a kiszolgáló személyzet dolga, milyen volt a gyerekek élete a kastélyban, és megnézheti az érdekes termeket a kastély kazánházától a történelmi könyvtárig. A látogatás végén egy pohár pezsgővel várjuk a kedves látogatókat és ajándékal a múzeumi boltunk kiadványaiból. Az utalvány az Andrássy mauzóleum látogatását is tartalmazza, amely egy egyedülálló, szecessziós épület 1904-ből. Az utalvány ára 100 € és 2021.12.31-ig érvényes.
Kínálatunk egy másik utalványt is tartalmaz, egy rendhagyó kastélylátogatásra (a történelmi könyvtár látogatása nélkül) kedvezményes áron 70 € értékben.
További információkért és megrendelésekért kérjük, lépjen kapcsolatba velünk e-mailben oz.andoras@gmail.com vagy telefonon a +421904586605 telefonszámon.

16. decembra 2020
31. decembra 2020