KVETINOVÝ A REMESELNÍCKY TRH V BETLIARI

máj 4 @ 10:00 - máj 5 @ 18:00

KVETINOVÝ A REMESELNÍCKY TRH V BETLIARI

Prvý májový víkend (4.-5. máj) vás všetkých srdečne pozývame do areálu kaštieľa Andrássyovcov v Betliari, kde sa bude konať každoročný kvetinový a remeselnícky trh.
Počas celého víkendu si budete môcť zadovážiť zaujímavé výrobky od remeselných výrobcov alebo si zadovážiť nové kvetiny od lokálnych predajcov.
Pre deti sú počas celého víkendu pripravené detské tvorivé dielne – Malý včelár a maľovanie na tvár
V nedeľu o 14:00 všetkých pozývame na hudobné vystúpenie kapely Retro Music Band Rožňava.
Teplým alebo studeným nápojom sa občerstvíte v našom bufete Spanga.
Tešíme sa na vás!

VIRÁG- ÉS KÉZMŰVES PIAC A BETLÉRBEN

Május első hétvégéjén (május 4 és 5) szeretettel várunk mindenkit a Betléri Andrássy kastély területén, ahol megrendezésre kerül a virág- és kézműves piac.
Az egész hétvége során kézművesektől lehet majd érdekes termékeket vásárolni, vagy helyi eladóktól virágokat.
Kreatív műhelyekkel várjuk a gyerekeket egész hétvégén – Kis méhész c. foglalkozás és arcfestés.
Vasárnap 14:00-kor várunk mindenkit a Rozsnyói Retro Music Band zenés előadására.
A Spanga büfén meleg és hideg italokat kínál az idelátogatóknak.
Mindenkit szeretettel várunk!

máj 4 @ 10:00