POĽOVNÍCKY DEŇ GEJZU ANDRÁSSYHO

25. júna 2022 @ 10:00 - 18:00

POĽOVNÍCKY DEŇ GEJZU ANDRÁSSYHO

📣 Regionálna organizácia Slovenského poľovníckeho zväzu Gemer Rožňava – Revúca, Obvodná poľovnícka komora Rožňava a štátny podnik Lesy SR, organizačná zložka OZ Východ vás v spolupráci so SNM – Múzeom Betliar pozývajú na Poľovnícky deň Gejzu Andrássyho.

🌳 V sobotu 25. júna 2022 sme pre vás pripravili zaujímavý program, ktorého súčasťou bude výstava poľovníckych trofejí, ukážky sokoliarstva 🦅, oblastná výstava psov všetkých plemien 🐕, ale aj súťaže a atrakcie pre deti 👧👦.

ℹ️ Náš program sa začína o 10:00 slávnostným sprievodom, na ktorý vás všetkých srdečne pozývame!

🇭🇺 ANDRÁSSY GÉZA VADÁSZNAPJA 🦌

📣 Mindenkit szeretettel meghívunk az Andrássy Géza Vadásznapjára, amelyet a Regionálna organizácia Slovenského poľovníckeho zväzu Gemer Rožňava – Revúca (A Szlovák Vadászszövetség Gömör Rozsnyó – Nagyrőce regionális szervezete), Obvodná poľovnícka komora Rožňava (a Rozsnyói Járási Vadászkamara) és a Lesy SR, organizačná zložka OZ Východ (Szlovák Köztársasság Erdői, állami vállalat) a Szlovák Nemzeti Múzeum Betléri Múzeumával együttműködve szervez ez éven is.

🌳 2022. június 25-én, szombaton érdekes programmal készülünk, amely vadásztrófea-kiállítást, solymászbemutatót 🦅, kutyakiállítást 🐕tartalmaz, valamint vetélkedők és attrakciók várják majd a gyerekeket 👧👦 .

ℹ️ Programunk 10:00 órakor ünnepi felvonulással kezdődik, melyre mindenkit szeretettel várunk!

25. júna 2022