JARNÉ PRÁZDNINY V KAŠTIELI BETLIAR

2. marca 2020 @ 13:00 - 6. marca 2020 @ 15:00

Jarné prázdniny 2020

JARNÉ PRÁZDNINY V KAŠTIELI BETLIAR

Počas jarných prázdnin pozývame všetkých školákov s rodičmi stráviť príjemné chvíle v areáli kaštieľa Andrássyovcov v Betliari. Každý pracovný deň od 13:00 do 15:00 budeme v našej kreatívnej dielničke spoločne vyrábať rôzne zaujímavosti. V pondelok si vyrobíme hlinenú zvonkohru, ktorú si na jar môžu deti zavesiť do záhrady. V utorok sa zahráme na výrobcov historických pohyblivých hračiek. V stredu si vyrobíme magnetky z rôznych materiálov. Vo štvrtok si budeme vytvárať motýliky ?. V piatok sa prenesieme do obdobia historickej módy a vytvoríme si módne doplnky.
Vstupné 2 eur/bezplatne (pri absolvovaní prehliadky kaštieľa).
Tešíme sa na Vás!

TAVASZI SZÜNET A BETLÉRI KASTÉLYBAN

Szeretettel meghívunk minden iskolást szüleikkel együtt a tavaszi szünet idején a betléri Andrássy kastély melletti kreatív műhelyünkbe, ahol hétfőtől péntekig 13:00-15:00-ig különféle érdekes dolgokat készítünk: hétfőn harangjátékot agyagból, amely a kertben szépen szól majd egész tavasszal. Kedden eljátsszuk, hogy történelmi mozgó játékok gyártói vagyunk. Szerdán mágneseket készítünk különféle anyagokból, csütörtökön pedig pillangókat ?. Pénteken a történelmi divat korszakába lépünk, és divat kiegészítőket készítünk.
Belépő 2 euró/ingyenes (azoknak, akik a kastélyt is meglátogatják).
Mindenkit szeretettel várunk!

2. marca 2020 @ 13:00