Katalóg výstavy Klenot gotickej flámskej miniatúry

10. decembra 2019 @ 10:00 - 6. januára 2020 @ 15:00

Katalóg výstavy Klenot gotickej flámskej miniatúry : Kniha hodiniek Ilony Andrássyovej

TIP NA VIANOČNÝ DARČEK ?

V SNM – Múzeu Betliar spúšťame predaj katalógu výstavy Klenot gotickej flámskej miniatúry : Kniha hodiniek Ilony Andrássyovej, ktorú videlo takmer 50 000 návštevníkov! Katalóg vydalo OZ Andoras s finančnou podporou Nadácie VÚB a jeho editorom je Dušan Buran, vedúci kurátor Zbierok starého umenia SNG. Vďaka skvelej spolupráci editora, autorov textov a v neposlednom rade vďaka grafikovi Petrovi Nosáľovi a Štefanovi Kolekovi z tlačiarne DEVIN printing house vzniklo hodnotné dielo v luxusnom prevedení, ktoré už len stačí obviazať mašľou ?? Nezabudnite, do Vianoc zostáva už len menej ako 40 dní!

?? AJÁNDÉK ÖTLET KARÁCSONYRA ?

Nagy örömünkre elkezdtük A flamand gótikus miniatúrák kincse : Andrássy Ilona hóráskönyve c. időszaki kiállításunkhoz készült katalógus elárusítását! A katalógust az Andoras polgári társulás adta ki és a szerkesztője Dušan Buran, a Szlovák Nemzeti Galéria Régi művészeti gyűjtemények főkurátora. Több mint 600 oldalon részletes reprodukciók, valamint magyar és angol összefoglalók is találhatók. A katalógus igazi luxus kivitelű és így már elég csak maslival átkötni ?? Ne feledjék, hogy Karácsonyig már csak kevesebb mint 40 nap maradt hátra!

10. decembra 2019 @ 10:00
6. januára 2020 @ 15:00