MÚZEUM A OZ ANDORAS OTVÁRAJÚ VYNOVENÝ MUSEUM SHOP

9. augusta 2020

Otvorenie Museum Shop

MÚZEUM A OZ ANDORAS OTVÁRAJÚ VYNOVENÝ MUSEUM SHOP

Slovenské národné múzeum v spolupráci s občianskym združením Andoras opätovne otvárajú múzejnú predajňu suvenírov Museumshop. Táto fungovala bez obmedzenia až do vypuknutia pandémie COVID-19. Obdobie od marca do mája , kedy bolo múzeum pre verejnosť zatvorené, nás prinútilo obmedziť naše služby pre návštevníkov a aj úplne uzavrieť múzejnú predajňu. V tejto nelichotivej situácii podalo múzeu pomocnú ruku občianske združenie Andoras a spoločnými silami sa nám podarilo pripraviť pre návštevníkov nový vylepšený museumshop. Ten okrem predaja suvenírov bude po novom slúžiť aj ako informačný bod areálu kaštieľa a nášho regiónu. Múzeum takýmto spôsobom reaguje na zvýšený záujem návštevníkov o informácie a tipy na rôzne zaujímavosti v našom regióne.

V predajni preto nájdete nielen obľúbené suveníry ako magnetky, pohľadnice, záložky, či rôzne publikácie a brožúry, no v ponuke budú taktiež aj ručné výrobky od remeselníkov z nášho regiónu. Radi vám poskytneme informácie o odchode spojov, stravovaní aj ďalších kultúrnych a prírodných zaujímavostiach. V prípade že si potrebujete odložiť osobné veci , budú pre vás v museumshope pripravené zamykateľné skrinky.

Tešíme sa na vašu návštevu od nedele 9. augusta 2020 o 10:00

Ďakujeme, že počas pandémie COVID-19 dodržiavate bezpečnostné opatrenia.

9. augusta 2020