Pohľad zblízka – Láska v kaštieli?

14. februára 2019 @ 18:00 - 19:30

Pohľad zblízka - Láska v kaštieli?

Pohľad zblízka – Láska v kaštieli?
Vo štvrtok 14. februára pozývame všetkých, no predovšetkým zaľúbených, na komentovanú prehliadku kaštieľa s názvom Pohľad zblízka – Láska v kaštieli? Lásky, škandály, manželstvá a tajné lásky Andrássyovcov, na ktorej spoločne s kurátormi múzea spoznáte príbehy lásky členov tejto šľachtickej rodiny. Ako to pri Pohľadoch zblízka býva, kurátori predstavia zaujímavé exponáty a dokumenty, ktoré súvisia s témou lásky, zásnub, svadby v aristokratických kruhoch a patrili medzi osobné predmety majiteľov betliarskeho kaštieľa. Na večernej prehliadke vás privítame s pohárom sektu a budete mať jedinečnú príležitosť odfotografovať sa na historickej sedacej súprave z 19. storočia s kvetinovou a valentínskou dekoráciou. A ak sa rozhodnete, že v tomto výnimočnom období požiadate svoju vyvolenú polovičku o ruku, môžete tak urobiť v krásnom prostredí kaštieľa za pomoci našich kolegov, ktorí vám pomôžu s realizáciou podľa Vašich predstáv.

Vstupné 8 eur / 5 eur
Rezervácia prehliadky na t.č. 0918 723 500